نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :شنبه ۲۶ دی ۹۴.::. ساعت : ۱۱:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پروازهای فرودگاه جم از بهمن ماه دوباره از سر گرفته می‌شود

download (1)

سی سواران جم : ابراهیم قیصری: در هفته‌های گذشته گزارشی در خبرگزاری مهر  و سایت آینه جم منتشر شد که در آن بهتعطیلی فرودگاه جم و لغو پروازها در این فرودگاه پرداخته شده بود.

در این گزارش بسیاری از مردم و مسئولان شهرستان جم از بابت لغو پروازها در این فرودگاه اظهار نگرانی کرده و خواستار استمرار پروازها در این فرودگاه بودند.

نارضایتی‌ها از لغو پروازهای فرودگاه جم

معین راستین عضو شورای اسلامی شهر جم در این زمینه گفته بود: خواسته مردم جم به‌عنوان میزبان شایسته نفت و گاز و همچنین شوراهای اسلامی این است که تعاملات وزارت نفت با شهرستان افزایش یابد و این حذف پروازها به‌هیچ‌عنوان برای مردم پذیرفتنی نیست.

علی پریشان رئیس شورای اسلامی شهرستان جم نیز با اشاره به اینکه حضور صنعت نفت در این شهرستان اثرات مخرب بسیار زیادی را بر شهرستان جم داشته است، بیان کرد: اگر شرکت مذکور در بازگشایی فرودگاه و راه‌اندازی پروازها اقدام نکند قطعاً با واکنش مردم و مسئولان شهرستان مواجه خواهند شد.

البته هادی هاشم‌زاده فرهنگ مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم توقف پروازهای شرکت فجر جم در فرودگاه توحید را به دلیل وجود مشکلات در بخش خدمات پرواز عنوان کرده بود.

حالا نعمت‌الله جمالی رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجر جم از تلاش برای رفع ریشه‌ای این مشکل خبر داده بود و تصریح کرده : اخیراً به دنبال عدم رضایت کارکنان و ناتوانی شرکت هواپیمایی مورد قرارداد با شرکت پالایش گاز فجرجم در خدمات‌دهی مناسب و همچنین مشکلات ایجاد شده در زمینهٔ نشست‌ و برخاست هواپیماهای مورد قرار داد، شرکت پالایش گاز فجر جم به فکر حل ریشه‌ای مشکل به وجود آمده بوده است.

آغاز مجدد پروازها از بهمن ماه

پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد که این خواسته مردم جم مبنی بر برقراری مجدد پروازها محقق خواهد شد. فرماندار جم از پیگیری و حل این موضوع خبر داد.

فتح‌الله نوروزی در گفتگو با خبرنگار مهر در جم اظهار داشت: موضوع تعطیلی فرودگاه جم را با مسئولان شرکت ملی گاز و همچنین مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت پالایش گاز فجر جم مطرح کردیم.

نوروزی با بیان اینکه فرودگاه توحید مختص کارکنان شرکت پالایش گاز فجر جم است بیان داشت: این فرودگاه به عنوان برند شهرستان دارای اهمیت ویژه‌ای برای مردم است و از این منظر راه‌اندازی مجدد پروازها مطالبه جدی مردم است.

وی به وعده مسئولان شرکت پالایش فجر جم در آغاز مجدد پروازها از بهمن ماه اشاره کرد و ادامه داد: لغو موقت پروازها در راستای بهبود کیفیت پروازها و خدمات پروازی انجام شد و علت زمان‌بر شدن موضوع نیز روال حقوقی فسخ قرارداد با شرکت طرف قرارداد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.