نویسنده:علیرضا رفیعی
تاریخ انتشار :شنبه ۶ آذر ۹۵.::. ساعت : ۲:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین تجمع مدافعان حرم در شهرستان جم برگزار شد+ تصاویر

123

سی سواران:

در مراسمی که ظهر امروز و با حضور صدها بسیجی از اقشار و گروه‌های مختلف برگزار شد، بسیجیان با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار و درود بر شهادت و ولایت بار دیگر با آرمان‌های بلند امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری در تداوم راه عزتمندانه انقلاب اسلامی و همچنین نشان دادن اقتدار و صلابت خود نمایشی عظیم از همبستگی بسیجیان و حضور فعال خود را در عرصه‌های مختلف نشان دادند.

در این مراسم که بسیجیان بر تداوم راه شهدا در دفاع از حریم اسلام و اهل بیت تاکید داشتند، یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گرامی داشته شد و بر گسترش تفکر بسیجی به عنوان یک تفکر بنیادین براساس آموزه‌های دینی و اسلامی تاکید شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)  شهرستان جم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک روز بسیج به نقش بی‌بدیل بسیج در مقابله با پروژه نفوذ دشمن در صحنه‌های مختلف اشاره و بیان کرد: حضور باصلابت بسیجیان در تأمین امنیت کشور نقش بسزایی دارد.

عبدالرضا ریزی اظهار داشت: تکیه بسیج و بسیجیان به خداوند است، به گفته مقام معظم رهبری این روحیه استکبارستیزی یکی از مسائل مهم فرهنگ بسیجی است.

ریزی گفت: بسیج ضامن امنیت است و این موضوع را در تمامی جریان‌ها می‌توان مشاهده کرد، در جنگ‌ها اگر مجموعه بسیج و توان نیروهای مسلح نبود، مگر می‌توانستیم به این امنیت و آرامش امروزی برسیم، آن‌چه ما را پیروز کرد، انسجام بسیج و اقتدار نظام بود.

وی با اشاره به تأکید رهبری بر روحیه جهادی در بین مردم و مسؤولان افزود: اگر روحیه و تفکر جهادی و بسیجی در جامعه افزایش پیدا کند بسیاری از مشکلات جامعه بهبود خواهد یافت.

تصاویر:

 

منبع :آوای جم

دیدگاه خود را به ما بگویید.