نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ آبان ۹۴.::. ساعت : ۴:۱۰ ب.ظ
6 دیدگاه

عذرخواهی رئیس اداره گاز جم از مردم به دلیل حفر و پر کردن غیر اصولی برخی از کانال های گاز !

12DSC_0005_3-11

سی سوارن جم ، پس از انتشار خبر ” وقتی که خبرنگار صدا وسیمای بوشهر هم اسیر گودهای حفاری شده در جم شد ! ” در این پایگاه خبری ، حسین اندام رئیس اداره گاز شهرستان جم از مردم عذرخواهی کرد .

 

به گزارش سی سوارن جم ، حسین اندام در واکنش به این خبر گفت : در چند روز اخیر و تا قبل از شروع بارندگی ها در حال توسعه گاز رسانی بوده ایم و به همین دلیل فزصت کافی نبود تا بتوانیم همه ی گودها را پر کنیم یا اینکه استحکام ببخشیم .

 

این مقام مسئول همچنین گفت : باید پس از حفر گوال ، پیمانکار حفاظ هایی دور این گودال ها با نوار زرد رنگ خطر می کشید تا شهروندان آگاهی یابند که متاسفانه این اقدام توسط پیمانکار صورت نگرفته و با وی برخورد جدی می کنیم البته در بسیاری از جاها این اقدام صورت گرقته است .

gaz

اندام گفت : خوشبختانه در روستای بهارستان حدود در 8 ماهه  نخست سال 5 کیلومتر توسعه گازرسانی داشته ایم و همچنان در حال توسعه رسانی هستیم .

 

وی در پایان از مردم بابت اتفاقات افتاده شده در شهرستان به دلیل گود برداری های اداره گاز عذر خواهی کرد .

IMG-20151110-WA0008

 

البته باید گفت که سقوط خبرنگار صداوسیما در گود به دلیل حفر گودال توسط  اداره برق جم بوده است و باید ببینیم که واکنش  رئیس اداره برق به این موضوع چگونه است  .

IMG-20151110-WA0004

و جای خوشحالی دارد که که مدیر اداره گاز جم بابت اتفاقات افتاده شده از مردم عذرخواهی کرده است در حالی که خیلی از مدیران حاضر به عذر خواهی از مردم نیستند این اقدام به نوعی کاری زیبا است .

6 دیدگاه

 1. بهارستانی می‌گه:

  درود بر اندام
  تنها اداره ای که فعال است اداره گاز است ولی بارها بابت این گودال ها گفته شده و حتی بارها شاهد بودم خبرنگار این سایت (نیما صبور) بابت کانل ها به ایشان گفتند و پیش بینی هم می شد که اتفاقاتی نظیر این موضوع هم رخ دهداندام فردی تلاشگر است ولی عدم نظارت بر روی کارکرد وعملکرد پیمانکاران این مشکلات عادی است
  امید است نظارت بیشتر داشته باشند

 2. ناشناس می‌گه:

  درهمه جای دنیاحداقل عذرخواهی استعفا هست!!!!!

 3. ناشناس می‌گه:

  تنها اداره ای هم که برای مردم کار می کند همین اداره گاز است.آب و برق که خودمان باید انجام بدیم.

 4. 1001 می‌گه:

  امیدواریم دیگ از این اتفاقات نیوفته
  چون زیبنده نیست
  درود بر این مسئول که شجاعت پذیرفتن و عذر خواهی رو داشت
  پاینده باشید

 5. من و شما می‌گه:

  عذرخواهی یک گام رو به جلو است برای اینکه دیگر مدیران شهرستان هم یاد بگیرند اما تنها عذرخواهی مفید نیست . به نظر جبران اتفاقات یا پیشگیری برای بعد از عذرخاهی هم مهم است. امید است شما هم برخورد جدی با پیمانکار داشته باشید

 6. شهروند می‌گه:

  درود بر آقای اندام . کاشکی دیگر مدیران ما هم جسارت عذرخواهی داشتند . نگاه مدیریتی شما بسیار خوب است

دیدگاه خود را به ما بگویید.