نویسنده:نیما صبور
تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ آبان ۹۳.::. ساعت : ۶:۰۹ ب.ظ
2 دیدگاه

“دو تصادف در دو روز” / باز هم تصادف در جاده جم – فیروزآباد

IMG-20141119-WA0021

“دو تصادف در دو روز”

به گزارش سی سواران بهارستان:امروز عصر در راه جم به فیروزآباد سانحه ای تصادف  رخ داد.

 متاسفانه دیروز ظهر هم شاهد تصادف شدید بین مینی بوس سرویس مدارس با یک دستگاه خودروی سمند در روستای دارالمیزان بودیم که متاسفانه یک کشته داشتیم که باز هم در نزدیکی سه راهی این روستا شاهد تصادف هستیم.

سی سواران به نقل از تاورتا: این تصادف وحشتناک که امروز حدود ساعت14 در مسیر جاده جم فیروز آباد و نرسیده به سه راهی دارالمیزان بین یک دستگاه خودروی پراید که از سمت جم به فیروز آباد در حرکت بود با یک دستگاه خودروی چری که از سمت فیروزآباد به جم در حرکت بود رخ داد.

باز هم در این حادثه شاهد تلفات جانی بودیم که متاسفانه دو نفر از سرنشینان خودروی چری که هردو خانم بودند در دم جان سپردند و راننده این خودرو نیز بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد و به گفته پرسنل اورژانس بیمارستان توحید حال بقیه ی مسافرین نیز چندان رضایت بخش نیست.

باز هم جای تشکر از پرسنل زحمتکش اورژانس ،آتش نشانی ،پلیس و بیمارستان توحید جم که با کمترین زمان ممکن در این حادثه حضور داشتند، دارد.

تصاویر:

IMG_0018 IMG_0022 IMG_0024 IMG_0026 IMG_0028 IMG_0031 IMG_0037 IMG_0045 IMG_0048 IMG_0050

منبع: تاورتا

2 دیدگاه

  1. ایران می‌گه:

    تا کی دیگه!!!! این پراید لعنتی و این خودروهای بی کیفیت چینی چرا از رده خارج نمی کنم.اخه چرا؟؟؟؟؟؟

  2. حسنی پور می‌گه:

    بانهایت تآسف از درگذشت این هموطنان از خدمات آتش نشانی، اورژانش و پلیس شهرستان جم قدر دانی می شود. امید اینکه شاهد حوادث اینچنینی دیگر نباشیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.