نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵.::. ساعت : ۲:۰۴ ب.ظ
یک دیدگاه

در خواست غیر منطقی یک سایت استانی از منتخبین استان بوشهر و چند نکته !

Know

سی سواران جم : در خواست غیر منطقی یک سایت استانی از منتخبین استان بوشهر و‌چند نکته

 

به گزارش سی سواران جم ،جمعه هفته گذشته یکی از سایت های اصولگرای بوشهر در اقدامی جالب به منتخبین استان بوشهر در مجلس  به شدت حمله کرده و  چنین تیتر میزند ؛( کوه نمک دردی دوا نمی کند؛ منتخب محترم! ته لنجی را بچسب که درد مشترک 8 شهرستان است! )
این پایگاه خبری رسیدگی به مساله  حذف ته لنجی ها را طوری بیان می کند که گویی وظیفه منتخبین مردم استان بوشهر است حال آنکه همین سایت معلوم الحال با این اقدام خود در صدد پوشاندن عذر و گناهان نماینده های فعلی مجلس می باشد .

لذا ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد :

اول –  این اتفاق نامیمون در دوره نمایندگی طیف همین سایت رخ داده و این نشانگر ضعف شیخ موسی احمدی ؛ پورفاطمی  و عبدالکریم جمیری نمایندگان فعلی  در بحث حذف ته لنجی ها می باشد .

دوم – پاک کردن صورت مساله در مملکت ما امری عادی است و این سایت اصولگرا به جای آنکه به نقد نمایندگان فعلی از جمله شیخ موسی احمدی  و جمیری بپردازد به منتخبینی حمله میکند که از لحاظ حقوقی و قانونی در حال حاضر هیچگونه اختیار و‌ وظایفی ندارند و در صدد پاک کردن صورت مساله می باشد .

سوم – سکینه الماسی منتخب جنوب استان در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده که حذف ته لنجی ها مصداق  بی تدبیری است و حتی حاضر است برای مردمش از دولت نیز انتقاد کند کما اینکه مردم استان بوشهر فراموش نکرده اند که همین نمایندگان فعلی چه طرح های زیادی که منافع ملی را خدشه دار و منافع حزبی شان تامین میکرد را در مجلس تصویب کردند از جمله افزایش قیمت سوخت ؛ مخالفت با برجام و حتی حاضر نشدند در برابر زیاده خواهی ها دولت احمدی نژاد  بایستند و به خاطر  همسویی با دولت خود ، روزه سکوت گرفتند .

چهارم – مساله ته لنجی ها باید توسط نمایندگان فعلی مردم پیگیری و‌حل شود و‌صد البته مطمعنن منتخبین استان نیز فعالتر از نمایندگان فعلی در صدد حل این مشکل بر می آیند .

پس به نظر می رسد انتقاد این سایت بیشتر به صورت غرض ورزی بوده نه از سوی دلسوزی نسبت به مردم و به دنبال منافع حزبی می باشد .

 

 

 

 

یک دیدگاه

  1. موافق می‌گه:

    درود بر الماسی .‌ خداییش تا گفتی سایت استانی فهمیدم کار استان نیوز بوده . فقط بلده انتقاد الکی کنه . البته مدیر آدم‌معلوم الحالی هست

دیدگاه خود را به ما بگویید.