نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ آبان ۹۴.::. ساعت : ۱۲:۵۱ ب.ظ
5 دیدگاه

وقتی که خبرنگار صدا وسیمای بوشهر هم اسیر گودهای حفاری شده در جم شد !

rostamarzi

 

سی سواران جم : در پی حفر گودال های زیاد توسط اداره های آب ، گاز و برق در سطح شهرستان جم و پر نکردن اصولی این گود ها و همچنین عدم ایجاد علائم دور کانال ها و گودها بار ها و بارها شاهد اتفاقات زیادی همچون ، سقوط وسائل نقلیه و گاها شهروندان جمی درون گودالها و کانال بوده ایم .

 

به گزارش سی سواران جم امروز صبح از سوی صدا و سیمای مرکز بوشهر برای گرفتن گزارش هایی از مشکلات روستای بهارستان وارد شهرستان جم شدند . جالب آنکه در حین گزارش وقتی که فیلم بردار مشغول فیلم و مصاحبه بودند به یکبار خود اسیر یکی از مشکلات عمده شهرستان جم شده و به ناگهان به دلیل بارش شدید باران و پرکردن غیر اصولی گودال ، خاک زیر پای فیلمبردار خالی می شود و به داخل گودال 2 متری سقوط می کند که باعث می شود آسیب جدی به فیلمبردار صدا و سیمای استان وارد شود . در همین حین حدود صد متر آن طرف تر ماشین یکی از ساکنین همان محل ماشینش به دلیل پر کردن غیر اصولی اداره گاز وارد کانال لوله ی گاز شد . و جالب تر اینکه یکی از خانم های شهروند بهارستانی دوباره در همان منطقه باز هم به دلیل همین پر کردن غیر اصولی تا زانو وارد گود شد که خدا را شکر آسیب جدی به وی وارد نشد . این گودها حدود 1 ماه است که حفر شده اما هنوز نه پر شده اند نه کاری در آن گودال ها صورت گرفته است .

خود نگارنده شاهد عینی این اتفاقات بوده و حتی فیلمبردار صدا وسیما از این صحنه فیلمبرای نیز کرده است .

 

یعنی در عرض چند دقیقه در یک محله سه اتفاق همزمان به دلیل پر نکردن گوال ها به صورت اصولی دچار حادثه شدیم . حالا ما فقط از انفاقات همین محله خودمان آگاه بودیم حالا چه رسد به دیگر محله ها و روستای شهرستان جم . مثلا باید ماشین رئیس اداره گاز و برق و آب  یا امام جمعه و فرماندار توی گود بیافتد یا بچه های این مسئولین توی گود بیافتند تا گودها به صورت اصولی پر یا اصلاح شود ؟!

 

5 دیدگاه

 1. مسعود می‌گه:

  احسنت واقعا گزارش پرمحتوایی بود.
  ان شالله که مسولین بیدار شوند

 2. شهروند می‌گه:

  بخدا قسم اونروز هم ماشین من افتاد توی گودال اداره گاز جم . خب یکی نیست بگه اول بعدازظظهر گود نزنین یا اگر می زنین حفاظ بذارین . شب از سر کار برگشتم قشنگ کل ماشین افتاده توی گودال جلوی خونمون . واقعا تاسف آوره

 3. بابایی پور می‌گه:

  احسنت به نگارنده این متن.ازماست که برماست.

 4. 1001 می‌گه:

  تاسف تاسف

دیدگاه خود را به ما بگویید.