نویسنده:نیما صبور
تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳.::. ساعت : ۱۰:۰۱ ب.ظ
2 دیدگاه

تقدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس از فرمانده نیروی انتظامی جم+ عکس

download

سی سواران :  تقدیر کمیسیون امنیت ملی مجلس از فرمانده نیروی انتظامی جم+ عکس

 

به گزارش سی سواران به نقل از آینه جم؛ در سال جاری نیروی انتظامی جم با فرماندهی سرهنگ گراوند در بحث امنیت و کشفیات شهرستان جم کارنامه قابل قبولی داشته است و اخیرا نیز نادری  رئیس شورای تامین شهرستان جم از تلاش های بسیار خوب سرهنگ گراوند و نیروی انتظامی جم در افزایش بسیار خوب امنیت شهرستان تمجید کرده است.

 

مردم نیز شاهد امنیت بسیار خوب شهرستان هستند و فرماندار جم نیز تاکید کرده است جم امن ترین شهرستان استان است.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی نیز به پاس تلاش های فرماندهی نیروی انتظامی جم در افزایش بسیار خوب امنیت شهرستان از سرهنگ گراوند فرمانده نیروی انتظامی جم تقدیر کرد در بخشی از پیام تقدیر رئیس کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش های فرماندهی نیروی انتظامی جم آمده است:در این برهه از زمان که که تهاجم های خصمانه غرب و همدستانشان متوجه ایران اسلامی شده است حفاظت از مرزها، امنیت شهرهای مرزی و تلاش های خستگی ناپذیر مجاهدانی چون شما همواره خواب راحت دشمنان را آشفته کرده تا ملت قهرمان ایران با خاطری آسوده در راه اعتلای ایران اسلامی حرکت نمایند امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) در این راه ثابت قدم و استوار باشید .

تصویر لوح تقدیر:

 

2 دیدگاه

  1. بهارستانی می‌گه:

    مردم شهرستان جم خصوصا روستای بهارستان هیچگونه امنیتی از نظر سرقت احشام نداشته و ندارند و روز به روز بر تعداد سرقتها اضافه می شود . و 2 مورد هم که سارقان شناسایی شده اند در شهرستانهای همجوار ( استان فارس ) بوده و نیروی انتظامی جم هیچگونه کشفیاتی در این زمینه نداشته است .دامدار بیچاره صبح که بلند میشه تمام سرمایه خود را یک شبه برباد رفته می بیند. به نظر شما امنیت اینگونه می باشد

  2. تنها می‌گه:

    درود بر سرهنگ گراوند

دیدگاه خود را به ما بگویید.