نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ فروردین ۹۵.::. ساعت : ۲:۰۷ ب.ظ
8 دیدگاه

تشکر خانواده قربانی قتل محله اسلام آباد جم از نیروی انتظامی + تصاویر

IMG_0339

سی سواران جم : تشکر خانواده قربانی  قتل محله اسلام آباد جم از نیروی انتظامی + تصاویر

 

به گزارش سی سواران جم ، خانواده قربانی قتل اخیر محله اسلام آباد جم ،  صبح روز دوشنبه با حضور در فرماندهی نیروی انتظامی جم از اقدام سربع و به موقع نیروی انتظامی جم تشکر و قدر دانی کردند .

در این دیدار اعضای خانواده مقتول با بیان اینکه بر اساس شواهد و مستدل های محکم پذیرفتند که این اقدام شنیع توسط  تبعه غیر مجاز خارجی صورت گرفته ، برای وی نیز اشد مجازات را در نظر گرفتند .

این خانواده در پایان از سرهنگ گراوند فرمانده ی نیروی انتظامی ، سروان زنده بودی رئیس آگاهی شهرستان جم به خاطر دستگیری سریع مجرم و اقدامات لازم به طور ویژه تقدیر و تشکر کردند .

گفتنی است در پایان سال 94 در محله  ی اسلام آباد جم یک فقره قتل کشف شد که با اقدام سریع نیروی انتظامی مجرم شناسایی و پس از اعتراف به مراجع قضایی تحویل داده شد و این عملکرد سربع نیروی انتظامی جم نیز باعث شد تا بارها امام جمعه جم و فرماندار شهرستان جم از فرمانده نیروی انتظامی و همکارانشان تشکر و قدردانی کنند .

تصاویر دیدار دیروز

IMG_0340
IMG_0348
IMG_0349 IMG_0352 IMG_0337

 

 

8 دیدگاه

 1. علی بابایی می‌گه:

  بی جهت نیست که معصوم (ع) میفرماید سر باز زینت کشور است درایت وهوشمندی جناب سرهنگ گراوند ورییس آگاهی جناب سروان زنده بودی وسایر پرسنل بویژه فرمانده کلانتری جم ستودنی است خدا قوت

 2. احمدپور می‌گه:

  ۲۰
  کمال تشکر داریم از سرهنگ گراوند و پرسنل پرتلاش نیروی انتظامی
  ای کاش دیگر مسولین و مردم فهیم جم درک میکردند بجای اینکه در امر ساخت و ساز از اتباع بیگانه استفاده کنند از نیروی ایرانی استفاده میکردند هم زمینه اشتغال و ازدواج فراهم میشد .
  طبق قانون استفاده از نیروی کار بیگانه جرم است متاسفانه ادارات دولتی هم از اتباع بیگانه در امر ساخت و ساز استفاده میکنند ما از فرماندار محترم و دیگر مسولین محترم بخصوص ریس اداره کار(ببخشید جم اداره کار دارد؟) و شورای شهر و شهردار می خواهیم فکری به حال این امر بنمایند. شما در برابر خون شهدا و فرزندانتان مسولید و بایستی نسبت به این امر پاسخ گو باشید. و به فکر راه کاری باشید
  و کمال تشکر از سرهنگ گراوند که اعلام نمودند که جم در سال 95 عاری از اتباع بیگانه خواهد شد
  یک سوال ایا فرمانداری و مسولین شهر و رسانه ها با جناب سرهنگ گراوند همکاری خواهند کرد ؟
  رسانه ها بهوش باشید شما هم مسولید !

 3. سيدعبدالرضاسجادي می‌گه:

  درود برجناب سرهنگ گراوند وپرسنل پرتلاش نیروی انتظامی، خداقوت،،تلاشهای شبانه روزى شما
  ستودنیست

 4. سید مسلم زارعی می‌گه:

  با سلام
  تشکر و قدردانی میکنیم از زحمات شبانه روزی جناب سرهنگ گراوند عزیز
  و همچنین جناب سروان زنده بودی که برای امنیت و آرامش شهرستان جم بی وقفه زحمت میکشند.
  خدا قوت

 5. دانش اموز می‌گه:

  آفرین و دست مریزاد

 6. Ali Roshan می‌گه:

  سلام
  تشکر از پرسنل بسیار زحمت کش نیروی انتظامی واقعا امنیت لازم در سطح شهرستان برقرارنمودند، با توجه به اینکه در هیچ نقطه ای از جهان نیست که جرمی اتفاق نیفتد، واقعاجا دارد مسولان مافوق از جناب سرهنگ گراوند وپرسنل محترم نیرو انتظامی بابت تلاشهایشان تشکر کند.

 7. موسوی می‌گه:

  سلام و خدا قوت خدمت سرهنگ گراوند که در جهت امنیت شهرستان تلاش های زیادی انجام میدهند تشکری هم خدمت فرماندهی ریز داریم جهت امنیت بخش ریز

دیدگاه خود را به ما بگویید.