نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴.::. ساعت : ۲:۵۹ ب.ظ
یک دیدگاه

تجمع اعتراض آمیز مردم در مدیریت اشتغال منطقه ویژه پارس+عکس

IMG-20150601-WA0003

سی سواران : تجمع اعتراض آمیز مردم در مدیریت اشتغال منطقه ویژه پارس+عکس

 

سی سواران جم به نقل از پارس خلیج: تعدادی از جوانان و اهالی شهرستان عسلویه ،بخش چاه مبارک و شهرستان پارسیان نسبت به عدم بکارگیری نیروهای بومی منطقه در شرکت های مستقر در پارس جنوبی، با حضور در مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به این رویه اعتراض کردند.

یک منبع آگاه در این خصوص گفت: صبح امروز تعدای از جوانان و اهالی جویای کار شهرستان عسلویه،بخش چاه مبارک و شهرستان پارسیان با حضور در دفاتر اداری مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس باعث درگیری و شکستن درو پنجره اتاقهای این اداره شدند.

وی که نخواست نامش فاش شود در ادامه گفتگویش با این سایت خبری افزود: این افراد با شکستن برخی از وسایل و سر دادن شعارهایی باعث شدند که مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تعطیل شود که با حضور به موقع نیروهای امنیتی این فضا آرام شد.

این افراد از مسئولان خواسته اند با توجه به مدارک تحصیلی آنان فرصت های کاری را در اختیار آنها بگذارند و نسبت به بی توجهی مسئولان معترض شده اند.

این در حالیست که تا زمان مخابره این خبر از ورود ارباب رجوع به این اداره جلوگیری به عمل می آید.

گزارش پارس خلیج حاکی از آن است که طی یکی دو سال اخیر شاهد پیگیری جدی مسئولان صنعت نفت و به ویژه سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس برای به کارگیری نیروهای بومی در صنایع این منطقه بوده‌ایم و نتایج خوبی نیز کسب شده است.

 

تجمعتجمع اشتغال

یک دیدگاه

  1. جمی می‌گه:

    عرضه شون از جمیای پر ادعا بیشتره

دیدگاه خود را به ما بگویید.