نویسنده:نیما صبور
تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ شهریور ۹۳.::. ساعت : ۱۲:۱۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

باز هم موفقیت برای شهرستان این بار در پزشکی

burd

موفقیت پزشکان جمی در قبولی بورد تخصصی زنان و زایمان و فوق تخصصی غدد و متابولیسم کودکان

آوای جم؛خانم دکتر خاتون رفیعی پور متخصص و جراح زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و خانم دکتر سیده طاهره موسوی فوق تخصص غدد و متابولیسم اطفال دانشگاه علوم پزشکی ایران در آزمون دانشنامه ( بورد ) تخصصی و فوق تخصصی که هفته گذشته برگزار گردید قبول شدند.

به گزارش خبرنگار آوای جم؛در این آزمون دکتر سیده طاهره موسوی، پزشک متخصص اطفال و فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان در آزمون دانشنامه (بورد) فوق تخصصی این رشته حایز مقام دوم در کشور شد.

گفتنی است خانم دکتر رفیعی پور فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و از فارغ التحصیلان برتر رشته متخصص و جراح زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سالجاری است وخانم دکتر موسوی دانشجوی” رتبه اول” و فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز می باشد.

شایان ذکر است خانم دکتر موسوی همچنین سابقه طبابت در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان و بیمارستان فاطمه زهرا (س) بوشهر را دارد و در آینده ای نزدیک پس از فراغت کامل از تحصیل به عنوان اولین پزشک فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان استان در شهر بوشهر به فعالیت خواهد پرداخت.

خانم دکتر رفیعی پور نیز سابقه طبابت در بیمارستانهای توحید جم و امام خمینی (ره) کنگان را داشته و بعنوان اولین متخصص و جراح زنان و زایمان جمی در بیمارستان توحید جم به طبابت مشغول خواهد شد.

خانم دکتر خاتون رفیعی پور متولد روستای بهرباغ و خانم دکتر سیده طاهره موسوی متولد شهر انارستان است.

منبع: اوای جم

دیدگاه خود را به ما بگویید.