نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۵.::. ساعت : ۸:۲۳ ب.ظ
یک دیدگاه

امام جمعه عسلویه خواستار تخصیص سهمیه اشتغال برای جوانان عسلویه شد

هاشمی نژاد

سی سواران جم : امام جمعه عسلویه خواستار تخصیص سهمیه اشتغال برای جوانان عسلویه شد

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اشاره کرد و با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: در روز پاسدار و روز جانباز شاهد برنامه‌های بسیار ارزشمند و موفقی در عسلویه بودیم که باید این برنامه‌ها تداوم یابد و محتوای برنامه‌ها نیز بیشتر شود.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه پاسداران در جامعه افزود: خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و اشتغال و اقتصاد مقاومتی ارزش بسیار زیادی دارد که امیدواریم همواره شاهد تقویت این نهاد ارزشی باشیم.

امام جمعه عسلویه خاطرنشان کرد: سپاه در عرصه درمان نیز خدمات قابل توجهی ارائه کرده و راه‌اندازی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های سیار و رایگان در مناطق محروم از مهم‌ترین خدمات این عزیزان در بخش درمان و بهداشت است که با استقبال بسیار خوب مردم نیز مواجه شده است.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: در شهرستان عسلویه نیز سپاه خاتم الانبیا (ص) و منطقه چهارم دریایی سپاه پاسداران، اقدامات ارزشمند و خدمات بی‌نظیری ارائه کرده‌اند و قاطبه مردم از این خدمات رضایت دارند.

وی به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسؤولان در هفته گذشته اشاره کرد و گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، آمریکایی‌ها به دنبال ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی و شیعه‌هراسی هستند و با همکاری صهیونیست‌ها و برخی کشورهای عربی وابسته این هدف را دنبال می‌کنند.

امام جمعه عسلویه با تأکید بر لزوم ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان عسلویه ابراز داشت: باید سهمیه خاص جوانان شهرستان عسلویه در نظر گرفته شود، چراکه جوانان این شهرستان دچار انواع بیماری‌های ناشی از آلایندگی شده‌اند و نباید معضل اشتغال در این منطقه وجود داشته باشد.

هاشمی‌نژاد خواستار ارائه گزارش اشتغال توسط مدیرعامل پارس جنوبی و فرماندار عسلویه شد و گفت: مسؤولان ارشد شهرستان عسلویه و مدیران ارشد صنعت نفت در منطقه به ویژه مدیرعامل پارس جنوبی باید گزارش کاملی از وضعیت اشتغال و به‌کارگیری نیروهای بومی ارائه کنند تا به فضل خدا شاهد کاهش نرخ بیکاری باشیم.

وی با بیان اینکه کمترین حق این مردم اشتغال است، اظهار داشت: وقتی که ما نگاه می‌کنیم دریا که آلوده شده، هوا نیز آلوده شده و کشاورزی شهرستان نیز مختل و نابود شده و در حقیقت امرار معاش مردم عسلویه را با خطر مواجه کرده و باید نسبت به اشتغال جوانان عسلویه در صنعت نفت اهتمام شود و در غیر این صورت جوانان مشکل پیدا می‌کنند.

یک دیدگاه

  1. صادق می‌گه:

    سلام
    یه سوال ؟ چرا سایتهای خبری تحلیلی شهرستان جم بیانات وخطبه های عبادی سیاسی شهرستان را پوشش خبری نمیدهند؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.