نویسنده:سید مصطفی هاشمی نژاد
تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ فروردین ۹۵.::. ساعت : ۱:۴۶ ب.ظ
یک دیدگاه

امام جمعه عسلویه:اقتصاد مقاومتی با شعار محقق نمی‌شود

حجت الاسلام هاشمی نژاد

سی سواران جم : امام جمعه عسلویه: اقتصاد مقاومتی با شعار محقق نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان عسلویه پس از دعوت به تقوای الهی با تبریک ماه رجب و میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع) اظهار داشت: همه امامان ما دارای خصایل و ویژگی‌های برجسته معنوی والهی بودند و با هم یکسان هستند.

امام جمعه عسلویه به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و افزود: اجرا و تحقق این شعار مهم منوط به عزم و همت راسخ مردم، مسئولان اجرایی و متولیان امر است.

وی با تاکید بر مشارکت همگانی در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کرد: شعار امسال دارای دو نکته و کلید واژه اساسی شامل اقدام و عمل است و نشان می‌دهد که با سخن گفتن اجرا و محقق نخواهد شد و باید عملیاتی و میدانی تلاش شود.

هاشمی‌نژاد به سالروز شهادت سید مرتضی آوینی اشاره کرد و گفت: هنر باید در خدمت دین مبین اسلام و ترویج روزافزون آن بوده و هنرمندان کشور نیز بیش از پیش خدمتگزار به دین، نظام و انقلاب باشند.

وی با گرامیداشت روز ملی فناوری هسته‌ای گفت: سالهاست ملت ایران بر استفاده صلح آمیز هسته‌ای پافشاری می‌کند و در این راه شهدای زیادی تقدیم کرده است.

امام جمعه عسلویه بیان کرد: صنعت هسته‌ای نقش مهم و موثری در عرصه دستیابی به فناوری‌های روز دنیا دارد که باید این صنعت حفظ شود و برای پیشرفت آن شبانه روز تلاش کرد.

یک دیدگاه

  1. خرید باغ می‌گه:

    عالی بود مرسی از سایت فوق العادتون

دیدگاه خود را به ما بگویید.