نویسنده:نیما صبور
تاریخ انتشار :شنبه ۱۷ آبان ۹۳.::. ساعت : ۷:۵۴ ب.ظ
7 دیدگاه

آیا راهپیمایی 22 بهمن، امسال در روستای بهارستان برگزار می گردد؟

935650_orig

آیا راهپیمایی 22 بهمن، امسال در روستای بهارستان برگزار می گردد؟

به گزارش خبرنگار سی سواران بهارستان،روستای بهارستان یکی از بزرگترین روستاهای استان هم از لحاظ جمیعت و وسعت می باشد. این روستا با داشتن بیش از 1250 خانوار از روستا های پرجمیعت استان بوشهر می باشد.

روستای بهارستان که در اکثر مراسمات و برنامه ها نشان داده که خود مستقل است و در برنامه های شهرجم حضور نمی یابد.

در روز عاشورا امسال و سال های قبل شاهد عزاداری مردم بهارستان همزمان با شهرجم(میدان امام حسین (ع)) در آرامستان روستای بهارستان بودیم که با حضور پرنگ اهالی روستا همراه بوده است.

هیئت های عزاداری روستای بهارستان به جای رفتن به میدان امام حسین شهرجم در آرامستان بهشت رضا (ع) روستای بهارستان حضور یافته و عزاداری باشکوهی را در روستای بهارستان برگزار کردند.

لذا براساس  استقلال  بهارستان در مراسم گذشته ، خبرنگار سی سواران با ارائه ی پیشنهادی به فرمانده پایگاه بسیج بهارستان و اعضای شورای اسلامی روستا خواهان برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در روستای بهارستان می باشد.

هرچند در روستاهای پایین شهرستان جم که جمیعتشان یک چهارم  بهارستان هم نیست ، راهپیمایی 22 بهمن در آنجا برگزار می شود.

امیدواریم در روستای بهارستان نیز امسال با مساعدت مسئولین و مردم بهارستان  شاهد برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در بهارستان باشیم.

نظرشما اهالی روستا چیست؟؟

7 دیدگاه

 1. من می‌گه:

  بی خیال فقط همین مونده بود

 2. پویا می‌گه:

  احسنت، عالی بود، امیدوارم شورا و دهیاری در این خصوص فکری کنند و از سایت های خبری هم می خواهیم که بر این امر پافشاری کنند تا راهپیمایی در سطح روستا همانند برنام های دیگر برگزار شود

 3. محسن می‌گه:

  ان شاالله که برگزار خواهیم کرد

 4. محسن می‌گه:

  یکسال برای اتحاد هم که شده لازمه در بهارستان راهپیمایی برگزار بشه با تشکر از سی سواران

 5. محمد می‌گه:

  درود و خدا قوت. با احترام به نظر دوستان ،به نظرم راهپیمایی مرکزی جم و با حضور همه اقشار و از همه روستاها،بسیار زیباتر و پر رنگ تر خواهد بود و نیازی به راهپیمایی جداگانه نخواهد بود.

 6. بهارستانی می‌گه:

  اتفاقا و برای یک سال هم شده باید راهپیمایی 22 بهمن در روستای ولایتمدار بهارستان برگزار بشه تا همدلی و شاهد متحد شدن مردم بهارستان باشیم. امیدواریم شورا و دهیاری و پایگاهای بسیج بهارستان همکاری لازم کنند تا برگزار بشه

 7. ناشناس می‌گه:

  احسنت بر اقای ریسی ولی ما ندانستیم اوای هستی یا سی سواران بهر حال دستت در نکنه ما که در روستا می مانیم

دیدگاه خود را به ما بگویید.